trwa ładowanie strony...

 
 

 
 

Jesteśmy na FACEBOOK'u

Drodzy klienci i sympatycy firmy TokFrez od kilku dni jest dostępna nasza strona na Facebooku - jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Dołącz do nas!

Dlaczego Facebook?

Facebook - jedna z największych społeczności internetowych - jest miejscem gdzie znajomi z całego świata mogą utrzymywać ze sobą kontakt, zamieszczać zdjęcia, wysyłać wiadomości, polecać sobie wideo i dzielić się artykułami. Stworzyliśmy profil naszej firmy, licząc na to, że stanie się ona ciekawą częścią społeczności Facebooka. Zapraszamy do  czytania naszych artykułów i przeglądania zdjęć, które zamieszczamy na stronie.

 

Powiedz nam co myślisz...

Powiedz nam, co myślisz o firmie TokFrez - Facebook jest do tego idealnym miejscem. Chcielibyśmy znać twoje zdanie zarówno o naszej stronie internetowej jak i jej odpowiedniku na Facebooku. Co myślisz o naszych produktach i usługach. Co działa dobrze, a co powinno być poprawione? Czego jest za mało, a co moglibyśmy dodać? Jesteśmy otwarci na wasze uwagi i porady.

Dla nas „Lubię to!” to nie tylko zwykła ikonka na Facebooku – to znak, że nasza praca nie idzie na marne, a przynosi efekty w postaci zadowolonych i usatysfakcjonowanych Klientów.

« powrót

Kontakt

TOKFREZ
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

e-mail biuro@tokfrez.pl

napisz formularz kontaktowy

 
 
 Naszą ofertę znajdziesz również na portalach:  Poznaj nas lepiej:  Rozwój firmy:
Tokferz.pl na mascus Nasz firma ciągle się rozwija
prezprowadzając kolejne inwestycje »
 
 

TOKFREZ
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Targowisko 559,
32-015 Kłaj
woj. Małopolskie

O firmie Oferta Kontakt