Oferty pracy

Witamy w miejscu, w którym wszystkie pomysły prowadzą do czegoś wielkiego. Witamy w firmie TokFrez.

Jesteś osobą wymagającą? Poszukujesz firmy, która ma sukces zapisany w genach? Chcesz sprawdzić się w praktyce? Zapraszamy do firmy TokFrez.

Niezależnie od tego, jaką pracę chciałbyś wykonywać, TokFrez otwiera przed Tobą możliwości. To miejsce, w którym możesz stać się najlepszym ekspertem w danej dziedzinie i wynieść swoją karierę na wyższy poziom.

Dostrzegamy potencjał – wiemy, że możemy się od siebie uczyć, wiemy również czego możemy nauczyć Ciebie, by razem osiągać zdumiewające efekty.

Poszukujemy ludzi z pasją - iskierką w oku, entuzjazmem do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, krótko mówiąc - takich, z którymi po prostu chce się przebywać.

 
 

Przebieg procesu rekrutacyjnego
Proces rekrutacyjny do naszej firmy składa się z kilku etapów, uzależnione jest to od poziomu i specjalizacji stanowiska

  1. Po analizie otrzymanych aplikacji, wybrani kandydaci zapraszani są do udziału w pierwszym etapie rekrutacji którym zazwyczaj jest rozmowa z kierownikiem działu. Rozmowa ta ma na celu poszerzenie wiedzy o kandydacie, jego doświadczeniu zawodowym jak i kompetencjach.
  2. Często drugim etapem rekrutacji są testy lub zadania rekrutacyjne mające na celu potwierdzenie praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy na danym stanowisku.
  3. Kolejnym etapem zwykle jest spotkanie z właścicielem firmy. Po wszystkich spotkaniach każdy z naszych kandydatów otrzymuje od nas informację zwrotną na temat udziału w procesie rekrutacyjnym.

 
Osoby zainteresowane pracą w P.P.H.U. TokFrez prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@tokfrez.pl