Polecamy

Firma Usługowa CATKOP oferuje: sprzedaż kruszyw drogowych, sprzedaż kamienia łamanego, wynajem sprzętu budowlanego, transport materiałów sypkich, transport maszyn, prace ziemne i drogowe.
SYSTEM-DROB w Lubomierzu SPÓŁKA JAWNA to firma która działa na rynku krajowym od 1991 roku. Do 2010 firma prowadziła działalność pod nazwą EKO-DRÓB s. c. Jest to firma rodzinna: Pawła Łosiowskiego, Wojciecha Łosiowskiego i Bogdana Rojowicza. Zajmuje się hodowlą, ubojem i dystrybucją drobiu.
Firma specjalizuje się w oprawie dekoracyjnej kwiatami – wszelkich imprez okolicznościowych takich jak wesela, śluby, komunie, chrzciny, rocznice, eventy, pogrzeby. Tworzymy również dekoracje świąteczne i okolicznościowe na bale sylwestrowe, karnawałowe, studniówki. W zakresie tworzonych dekoracji wykonujemy ręcznie liczne ozdoby, w tym m. in. dekoracje stołów z owoców i warzyw, biżuterię kwiatową.
Wyróżnia nas kreatywność, duże wyczucie estetyczne poparte wykształceniem plastycznym, oryginalność i kompleksowość. Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą czerpiącą z wieloletniego doświadczenia.
  Firma VIA CRACOVIA Inny Sposób Podróżowania działa w obszarach turystyki, edukacji i kultury oraz szeroko pojętej organizacji czasu wolnego.
Kreujemy rozwiązania na miarę współczesnego świata, oparte na najnowszych formach spędzania czasu. Nasze projekty i programy są "szyte na miarę", zawsze dostosowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.
  Jesteśmy firmą świadczącą usługi komputerowe, takie jak: naprawa komputerów, naprawa laptopów, instalacja różnego rodzaju urządzeń jak i sterowników, budowa sieci komputerowych, tworzenie stron internetowych, odzyskiwanie danych dla klientów indywidualnych oraz firm.
  Gazeta Łapanowska wydawana jest nieprzerwanie od 2007 r. Powstała dzięki inicjatywie młodych ludzi, którzy zdecydowali się wyraźnie zaangażować w życie społeczności swojej gminy. Od tamtego czasu co kwartał pojawia się czasopismo, które zwraca uwagę na lokalne problemy, przypomina o historii miejscowości i gminy, a także angażuje mieszkańców do czynnego udziału w życiu publicznym.
  Celem naszej firmy jest udostępnienie Państwu za pomocą naszego Centrum Ogrodniczego wielu gatunków roślin. Stworzymy indywidualny projekt oraz zapewnimy pomoc w realizacji i pielęgnacji państwa ogrodu.
Wystarczy naprawdę niewielki skrawek ziemi, balkonu albo tarasu żeby stworzyć sobie własną Oazę Zieleni.
  Jesteśmy grupą ludzi którzy ukochali fotografię, którzy żyją nią na co dzień, którzy potrafią zamykać świat w małej klatce filmu fotograficznego i za jej pomocą opowiadać. Opowiadać o otaczającym świecie i o Was, o ważnych chwilach Waszego życia, o Waszych radościach, chwilach uniesień, o momentach gdy jesteście szczęśliwi. Chcemy utrwalać Wasze twarze, uśmiechy, spojrzenia, abyście po latach mogli do nich powrócić i dzięki naszym fotografiom i z powrotem przenieś się do tych chwil. Chcemy, aby nasza twórczość sprawiała Wam radość.
Nowe samochody dostępne od ręki. Wyszukaj najatrakcyjniejszą ofertę u dealerów z całej Polski – wszystkie marki, samochody osobowe, dostawcze. Kredyt, leasing. Możesz za pomocą jednego maila przesłać zapytanie o skonfigurowany samochód do wszystkich dealerów danej marki zarejestrowanych na portalu i otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę na zakup.
Zajmujemy się profesjonalnym doborem części do maszyn budowlanych JCB, CAT, CASE i inne.
Wystarczay nam podać numer maszyny a my dobierzemy odpowiednie elementy.
U podstaw działalności naszej firmy leży przekonanie, że zadowolenie Klienta jest wartością nadrzędną, wokół której koncentrują się plany naszego działania naszej firmy.
Pomagamy w załatwieniu formalności kredytowych i leasingowych.
  Firma EURO-MASZYNY.PL działa na rynku już ponad 10 lat. Zdobyte doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę związaną z sprowadzeniem oraz transportem maszyn budowlanych do kraju, finansowaniem i formalnościami urzędowymi.
Nasza oferta obejmuje urządzenia i maszyny następujących typów: koparki kołowe, koparki gąsienicowe, ładowarki czołowe, spychacze, walce, samochody ciężarowe typu wywrotki i inne, a wśród nich urządzenia uznanych na rynku marek takich jak: CATERPILLAR (CAT), CASE, J.C.B., FERMEC, KOMATSU, BOMAG, ATLAS, ZEPPELIN, LIEBHERR i inne.
  Bazując na długoletnim doświadczeniu, fachowej wiedzy naszego zespołu oraz szerokim rozeznaniu branży transportowej zapewniamy naszym klientom optymalne rozwiązania logistyczne oraz wysoką jakość świadczonych usług. Działamy z myślą o klientach i dla klientów. Kreujemy elastyczne rozwiązania, zamieniające idee w konkretne rezultaty biznesowe. To co nas wyróżnia to szybkość podejmowania decyzji, elastyczność.
Potrzeba coraz szybszego przepływu towarów w łańcuchu dostaw to wyzwania których się podejmujemy z pełnym zaangażowaniem.OFERUJEMY:

  • transport krajowy/ międzynarodowy
  • spedycja
  • pośrednictwo przy przewozie rzeczy
  • logistyka
  • magazynowanie
  • dystrybucja
  • transport specjalistycznych materiałów sypkich (silosy wielokomorowe, wywrotki do 60 m3, walkingfloor)
  • transport z windą przeładowczą (do 18 epal)
  • exspres bus – do 1,5 t -24h cała Europa)
  • Przesyłki paletowe