trwa ładowanie strony...

 
 
Tok-Frez

 
 

Kontakt

TOKFREZ
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

adres:
Grabie 148, 32-740 Łapanów
woj. Małopolskie

NIP 868-111-68-18
REGON 852735319

Biuro Księgowość, kadry Sprzedaż łyżek i osprzętu

tel./fax: 14 610 13 55
e-mail: biuro@tokfrez.pl

Aneta Ciszek

tel./fax: 14 610 13 55
kom. 795 456 165
e-mail: aneta@tokfrez.pl

Krzysztof Tracz

kom. 784 692 849
fax: 14 610 13 55
e-mail: krzysztof@tokfrez.pl

Sprzedaż wysięgów
(klienci krajowi i zagraniczni)
Sprzedaż łyżek i osprzętu Serwis maszyn,
hydraulika siłowa

Michał Ruman

kom. 734 447 544
fax: 14 610 13 55
e-mail: michal@tokfrez.pl

Adam Staszkiewicz

kom. 882 445 956
tel./fax 14 610 13 55
e-mail: adam@tokfrez.pl

Bogdan Żyła

kom. 696 838 416
fax 14 610 13 55
e-mail: bogdan@tokfrez.pl

Części/zaopatrzenie  Marketing, informatyka

Jacek Tabor

kom. 666 919 766
e-mail: jacek@tokfrez.pl

Paweł Patalita

kom. 606 991 485
tel./fax 14 610 13 55
e-mail: pawel@tokfrez.pl

 Niemieckie przedstawicielstwo /Deutsch-Darstellung  Rosyjskie przedstawicielstwo/ Представительство в РФ Hiszpańskie przedstawicielstwo/
Representación en España  

Janusz Kolegowicz

tel. +49 160 914 180 15
e-mail:
euroholz@t-online.de

flaga

Nikolay Guben

tel. +79 166 82 58 64
e-mail: info@shaturtorf.com

Ilya Guben

tel. +79 035 08 06 64
e-mail: info@shaturtorf.com

flaga

ESCROPOL SLU

Jacek Żądło

tel. +34 678 69 35 51
e-mail:
escropolinfo@gmail.com

flaga

W związku z ograniczeniami tonażowymi na drodze dojazdowej do firmy P.P.H.U TOKFREZ Dariusz Zduleczny, oraz do czasu innego rozwiązania sprawy uprzejmie proszę o przekazanie wszystkim kierowcom udającym się do naszej firmy, pisma zawartego w załączniku (do pobrania). Pismo wraz z dokumentami dostawy umożliwi dojazd do naszej firmy zgodnie z przepisami o ruchu drogowym.

Kontakt

TOKFREZ
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

e-mail biuro@tokfrez.pl

napisz formularz kontaktowy

 
 
 Naszą ofertę znajdziesz również na portalach:  Poznaj nas lepiej:  Rozwój firmy:
Tokferz.pl na allegro Tokferz.pl na otomoto Tokferz.pl na mascus Nasz firma ciągle się rozwija
prezprowadzając kolejne inwestycje »
 
 

TOKFREZ
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Grabie 148,
32-740 Łapanów
woj. Małopolskie

O firmie Oferta Kontakt